Nákupní košík
Vítejte!  |  Kontakt +420 777 091 945  |  Můj účet

Zakázková výroba

Tvoříme na přání

Kapsabelky mohou být osobitější vytvořením vlastní aplikace. Je možné ji vyrobit z látky – např. tvar vašeho loga, zvířete, symbolu. Aplikaci je možné namalovat na bavlněnou látku a našít. Tato práce je ohodnocena navýšením o 300,- a více korun, dle náročnosti.

Kromě rozvíjení našich vlastních produktových řad nás velice baví také práce na specifických projektech. Dobrým příkladem jsou tomu například Obaly na bubny, které mají vždy odlišné rozměry a požadavky na výsledný produkt.

Splněným přáním ale nemusí být jen obal na buben. Mohou tím být šaty, róby, přehozy na postel, sady polštářů, ubrusy nebo celkové interiérové vybavení v dohodnutém stylu.

Jsme schopné spolupracovat na designu a střizích, ale můžeme šít také podle vašich kompletních projektů. Vždy však upřednostňujeme možnost otisknout do výsledného produktu naší osobitost. Pokud potřebujete pouze švadlenu, která vám ušije věc přesně tak, jak ji chcete, pak pro vás nebudeme ta správná volba.

Ať je již ale vaše představa jakákoli, neváhejte nás nejdříve kontaktovat, sejít se a vaší vizi společně probrat. Zjistíte, že jsme schopny vaše obzory nevšedně rozšířit 🙂

Doprava zdarma

Pro objednávky nad 2200 Kč

Záruka prvotřídní kvality

Každý produkt pečlivě kontrolujeme

Bezpečný nákup

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí