Nákupní košík
Vítejte!  |  Kontakt +420 777 091 945  |  Můj účet

Jak správně vybrat velikost kapsabelky

Dumáte nad tím, jak velkou kapsabelku si vybrat? Mate vás, že je třeba volit dvě různé velikosti a nevíte co s tím?

Potřebujeme vědět obvod kolem vašeho sníženého pasu a objem kapsabelky.

  1. Obvod boků se měří v úrovni horní části kyčelních kloubů, tj. ve výši, kde byste nosili kalhoty typu bokovky – ne v pase! Někdy se stane, že je vaše velikost hraniční mezi jednotlivými konfekčními velikostmi. Klidně nám napište a my vám s výběrem poradíme.
    Vel. S – 80-90 cm
    Vel. M – 90-100 cm
    Vel. L – 100-110 cm
    Vel. XL – 110-120 cm

2. Ujasněte si, co v kapsabelce chcete nosit, k čemu má sloužit. Má pro vás být každodenním doplňkem nebo spíše pomocníkem při trávení volného času? Budete ji potřebovat na večírky a tanečky při svitu měsíce? Při venčení svého psího mazlíčka? Máte děti, potřebujete vložit plínky a dudlíky….?
Tyto úvahy vám pomohou ujasnit si jak velkou kapsabelku potřebujete, co se týče objemu – minibelku, kapsabelku střední nebo velkou.

Minibelka: 21 cm šířka, 15 cm výška, hloubka kapsy 5 cm, šířka pásku 7 cm.
Vhodná k tanci, pro minimalisty… peníze, kapesník, klíče.
Kapsabelka střední: 21 cm šířka, 21 cm výška, hloubka kapsy 5 cm, šířka pásku 7 cm.
Nejčastěji vybíraný typ kapsabelky. Vejde se tam menší peněženka, klíče, kapesníky, toaletní potřeby, zápisníček, tužka, nůž… Obvykle nošená v kombinaci s batůžkem.
Kapsabelka velká: 22 cm šířka, 23 cm výška, hloubka kapsy 7 cm, šířka pásku 7 cm.
Na turistiku, pro maminky – vejde se i plínka, větší peněženka, klíče, kapesníky, hygienické potřeby, zápisník, diář, tužka, nůž, manikůra, lahvička 0,3 l…
U setu – jednokapsa s nasouvací kapsabelkou – můžete mít kombinovat různé velikosti, s tím, že nasouvací kapsa je obvykle menší velikosti, aby byla lehčí než jednokapsa s páskem.

Pokud jste přesto objednali nevhodně, pak POKUD JSTE JI NENOSILI, je možné kapsabelku zaslat zpět na adresu Springy a nechat si zhotovit kapsabelku, která vám opravdu sedne :-).

Doprava zdarma

Pro objednávky nad 2300 Kč

Záruka prvotřídní kvality

Každý produkt pečlivě kontrolujeme

Bezpečný nákup

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí