Nákupní košík
Vítejte!  |  Kontakt +420 777 091 945  |  Můj účet

Časté dotazy

Ptejte se, máme komunikaci rádi.

Ozvěte se pokud nenajdete odpověď

Často kladené dotazy

Používáme různé druhy materiálů. Jako základní látku používáme např. len s příměsí bavlny vyšší gramáže nebo manšestr. Látka je zpevněna nažehlovacím vlizelínem. Látky s designem a látky použité na šikmý proužek jsou vyrobeny ze 100% bavlny.  

Musíme se přiznat, že jsme netušily, jak obtížné a časově náročné bude sehnat vyhovující látky, které splňují naši představu o ideálním materiálu.  

Samozřejmě. Některé látky se dají koupit již vysrážené z výroby – bohužel to je méně časté. Ty, které nejsou, srážíme v horké a studené vodě a po usušení žehlíme. To zajistí stabilitu látek. Kapsy doporučujeme prát v ruce (ale samy je pereme v pračce – pravdou je, že se dříve seperou). Čistý len může trochu pracovat, při praní se cca o 5% srazí a pak při použití zase “vytahá” do původní podoby. To je běžná vlastnost lněných látek. Z čistého lnu však momentálně nešijeme, neboť jsme nesehnaly takový, který by nám vyhovoval. 

I na to jsme myslely. Někdy se vám může zalíbit model, který už není možno vyrobit (výběr látek se mění), a tak je možné kapsy zvětšit nebo zmenšit. Je nutno mít na paměti, že vždy bude tento zásah patrný, ačkoliv se snažíme dělat to citlivě – tak, aby to nenarušovalo estetické vnímání modelu. Úpravy provádíme za poplatek 100,-.

Jistě. To nám dělá radost. Jen je nutno počítat s delším časem pro realizaci. Jsme otevřené novým návrhům. Lze upravit i střih, to se ovšem promítne v ceně výsledného produktu. Vše je o osobní dohodě.

Za dobroty, které nám přinesou uspokojení jen po krátký okamžik života, jsme ochotni zaplatit celkem dost peněz. Nepoměrně k tomu se nám zdají být drahé výrobky, které nás obohatí po dobu několika let a přitom nestojí více než týdenní rodinný nákup.

Chceme tvořit tak, aby z našich výrobků byla cítit radost, aby se z nás nestali roboti a nesešly jsme hlady. No, nejsme babičky, které mají spoustu času a jen tak pro radost si vyrábějí… máme rodiny a děti…  a tak nás tady máte, neseme svou kůži na trh a buď nás to uživí, nebo budeme tvořit zase jen pro sebe a okruh svých přátel… Děj se vůle Boží.

Každý výrobek, je spíše set, který obsahuje: hodiny příprav (neviditelné vymýšlení, zkoušení a ladění střihu, shánění, výběr a nákup materiálu, srážení a žehlení látek, obkreslování a stříhání), hodiny samotné realizace výrobku (šití a špendlení, tvoření aplikací, ale také výměna jehel, úklid, prostřihy látky aj.), dále vše kolem propagace (focení a textování, výroba propagačních materiálů a placená reklama, výroba webových stránek a zavěšování na prodejní servery…), čas samotného obchodování výrobku a v případě úspěchu jeho distribuce (tedy balení a odeslání z pošty nebo náklady spojené s prodejem na trhu), speciální složkou setu jsou daně a odvody do státního rozpočtu. Aha a málem bychom zapomněly na všudypřítomnou položku zvanou „provozní náklady“ (elektřina, doprava, telefony a internet, kancelářské potřeby aj.)… ta je také nedílnou součástí tohoto setu.

No nekup to! A to vše v jedné ceně, bez extra příplatku 🙂

Doprava zdarma

Pro objednávky nad 2200 Kč

Záruka prvotřídní kvality

Každý produkt pečlivě kontrolujeme

Bezpečný nákup

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí