Nákupní košík
Vítejte!  |  Kontakt +420 777 091 945  |  Můj účet

Bosou nohou – aneb Pathik má super barefooty a taky kapsabelku

Byly jsme se podívat ve Stromce, nasát atmosféru příjemné prodejny plné zdravých a krásných věcí, které mají smysl a styl. Doporučujeme navštívit každému, komu záleží na tom co jí, čím se češe či co nosí na sobě.

Zároveň jsme se tam sešly s Pathikem, výrobcem barefoot parády pro vaše/naše nožky, které tak často opomíjíme. Protože obě dvě chodíme od jara do podzimu bosy kde jen to jde, je pro nás přechod do pevné obuvi na podzim stejně traumatizující zážitek, jako kdyby nás zavřeli do vězení (naposledy se Maryje musela v půlce cesty ze Západních Čech zout a řídit bosa – což pak na benzínce v 10 stupních a dešti budilo celkem rozruch. Jana zase při takové rozjetější pracovní debatě u Žluté pumpy – ano, opravdu to byla PRACOVNÍ debata – prostě zuje boty a je na boso i tam). Naše nohy potřebují, stejně jako zbytek těla, svobodu. A ačkoliv jsme dosti alternativní, bosonohé celoroční chození je pro nás zatím „next level“. Proto nám „bérfůty“ příjdou jako ideální boty. Lehounké, nohy v nich mají dostatek prostoru a radují se z pohybu.

Tudíž – spojení barefoot bot a kapsabelky je DOKONALÁ VOLNOST našich/vašich končetin.
Těšíme se  na Pathikovu zimní barefoot edici a Pathik se těší z nošení naší kapsabelky… sdílení, výměna, spolupráce…

Vám všem přejeme krásné podzimní dny plné úsměvů a příjemné nálady. Ať vás nohy donesou vždy tam kam mají – ať už bosé, v barefootech či pohorách a vaše ruce ať svobodně tančí v rytmu vašich dní.

Podzimní Jana a Maryje

 

 

 

Doprava zdarma

Pro objednávky nad 1500 Kč

Záruka prvotřídní kvality

Každý produkt pečlivě kontrolujeme

Bezpečný nákup

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí