Jak správně vybrat velikost kapsabelky

Jak správně vybrat velikost kapsabelky

Jak správně vybrat velikost kapsabelky

Dumáte nad tím, jak velkou kapsabelku si vybrat? Mate vás, že je třeba volit dvě různé velikosti a nevíte co s tím?

Potřebujeme vědět obvod kolem vašeho sníženého pasu a objem kapsabelky.

  1. Obvod boků se měří v úrovni horní části kyčelních kloubů, tj. ve výši, kde byste nosili kalhoty typu bokovky – ne v pase! Někdy se stane, že je vaše velikost hraniční mezi jednotlivými konfekčními velikostmi. Klidně nám napište a my vám s výběrem poradíme.
    Vel. S – 80-90 cm
    Vel. M – 90-100 cm
    Vel. L – 100-110 cm
    Vel. XL – 110-120 cm

2. Ujasněte si, co v kapsabelce chcete nosit, k čemu má sloužit. Má pro vás být každodenním doplňkem nebo spíše pomocníkem při trávení volného času? Budete ji potřebovat na večírky a tanečky při svitu měsíce? Při venčení svého psího mazlíčka? Máte děti, potřebujete vložit plínky a dudlíky….?
Tyto úvahy vám pomohou ujasnit si jak velkou kapsabelku potřebujete, co se týče objemu – minibelku, kapsabelku střední nebo velkou.

Minibelka: 21 cm šířka, 15 cm výška, hloubka kapsy 5 cm, šířka pásku 7 cm.
Vhodná k tanci, pro minimalisty… peníze, kapesník, klíče.
Kapsabelka střední: 21 cm šířka, 21 cm výška, hloubka kapsy 5 cm, šířka pásku 7 cm.
Nejčastěji vybíraný typ kapsabelky. Vejde se tam menší peněženka, klíče, kapesníky, toaletní potřeby, zápisníček, tužka, nůž… Obvykle nošená v kombinaci s batůžkem.
Kapsabelka velká: 22 cm šířka, 23 cm výška, hloubka kapsy 7 cm, šířka pásku 7 cm.
Na turistiku, pro maminky – vejde se i plínka, větší peněženka, klíče, kapesníky, hygienické potřeby, zápisník, diář, tužka, nůž, manikůra, lahvička 0,3 l…
U setu – jednokapsa s nasouvací kapsabelkou – můžete mít kombinovat různé velikosti, s tím, že nasouvací kapsa je obvykle menší velikosti, aby byla lehčí než jednokapsa s páskem.

Pokud jste přesto objednali nevhodně, pak POKUD JSTE JI NENOSILI, je možné kapsabelku zaslat zpět na adresu Springy a nechat si zhotovit kapsabelku, která vám opravdu sedne :-).